Kdo jsme

Sládek

Ivo Pavliš

Sládek

Původním povoláním ajťák a vášnivý pijan piva měl vždy velký sen. Během svého, zatím docela krátkého, života si už jednou doslova prošel ohněm, takže obnova pivovaru už byla jen další životní zkouškou. No, nebyla a není to jen procházka zelenou chmelnicí. Cesta k cíli je lemována nejrůznějšími nástrahami a těžkostmi jako život sám. Ivo je ale držák, takže s vervou sobě vlastní buduje dál a nezastavuje, jelikož má trochu zpoždění. Sny se mají plnit. Tečka.

Sládková

Jana Pavlišová

Sládková

Povoláním grafička, duší umělkyně, se do pivovaru v Lomnici dostala oklikou skrz jiný koníček (zpěv). Místní alkoholisté ji brzy překřtili na "dutou nohu". Díky svým schopnostem vypít stejně piva jako všichni ostatní tak měla dost času a prostoru na to, aby se seznámila s jinak introvertním Ivem. Když už to mezi nimi pořádně pěnilo a Jana už po několikáté slyšela, jak Ivo zasněně mluví o svém "nesplnitelném" snu, rozhodla se ho v tom plně podpořit a přesvědčila ho, že spolu to zvládnou. 

Guru

Tomáš Gregor

Hlava mazaná, posvěcená

Opravdový pivní genius, co dokáže uvařit dobré pivo snad i z týden nošených ponožek, pomáhá výše zmíněným nadšencům vyvíjet receptury. Dokáže realizovat cokoliv, co si ti dva vymyslí. Jakožto plně kvalifikovaný odborník hlídá kvalitu a správnost výrobních postupů. Je to člověk, který vychovává čerstvě nastupující generaci sládků na Mendelově univerzitě. Pro Genius noci jasná volba!