KORONABÍDKA geniálního piva

Nejdříve jsme vítali období karantény s velkým nadšením, že si trochu odpočinem a konečně si taky něco vypijem. Takový to: “Tak my si to teda vypijeme sami”. Ale, naši milí géniové, to nejde. Zkoušeli jsme to a stálo nás to několik kocovin, opravdu jsme na tom dřeli, játra ztvrdla celé rodině i domácím mazlíčkům, ale po složitém matematickém výpočtu jsme došli k úsudku, že TO NEDÁME! A tak vymýšlíme způsob, jak dostat geniální pivo do vás, protože to nejhorší, co by kdo z nás mohl dopustit, je, aby se snad pivo lilo….. no to né…. na kanál? Ani náhodou!

Naše koronabídka je k dispozici. Pospěšte si – Orient Stout už bude jen v lahvích, ale nezoufejte, i v těchto těžkých dobách pro vás připravujeme novou specialitku.

Objednávejte prosím na mailu chcipivo@geniusnoci.cz a nezapomeňte uvést adresu, kam chcete pivo doručit, a telefonní kontakt. Večer před rozvozem budete informováni, v jaký čas vám pivo dopravíme.

Sudy jsou vratné, zálohované částkou 1500 Kč. Lahve nejsou vratné – prosíme, vhazujte do tříděného odpadu. Pivní PET lahve jsou nerecyklovatelné, proto je u nás v pivovaru neuvidíte.

! ! ! KAŽDÝ PÁTEK ROZVÁŽÍME PO BRNĚ ZDARMA! ! !
(platí pro objednávky nad 300 Kč)

! ! ! OBČAS ZAVÁŽÍME I PRAHU ! ! !
(platí pro objednávky nad 500 Kč, vztahuje se na všechny lahve, sudy o objemu 30l)