Akce

Přímo v pivovaru

Libor Šmoldas ORGAN TRIO

Ve svém varhanním triu si Libor Šmoldas přizval ke spolupráci vynikajícího pianistu a varhaníka Jakuba Zomera, jehož popularita u českého jazzového publika neustále stoupá, a o generaci mladšího bubeníka Václava Pálku, který má čerstvě za sebou studium v dánské Kodani a před sebou studium v New Yorku. Libor Šmoldas Organ Trio vás překvapí přívalem pozitivní energie, s níž hraje vlastní skladby, vycházející nejen z jazzové tradice, ale silně se opírající o blues, funk a soul šedesátých let. O charakteristický zvuk tria se starají kromě Liborovy kytary a skvěle zvládnutých bicích především autentické varhany Hammond B3, nástroj dobře známý širokému spektru milovníků hudby, avšak v našich zemích málokdy k vidění a slyšení. Skupina navazuje na více než sedmiletou existenci Libor Šmoldas Quartetu, se kterým Libor natočil tři desky, podnikl turné po USA, vystupoval na mnoha evropských pódiích a prestižních festivalech včetně Pražského jara.


22. 4. 2017 19:00
soukromý klub Genius noci

Adventní vokální koncert

Tentokrát příjemnou atmosféru zajistí vokálně instrumentální vystoupení šikovných studentů Janáčkovy akademie pod vedením Dady Klementové. Předskokany jim bude dělat zatím neznámá a nijak nezvaná vokální skupina, kterou vede Barbora Pavlišová.

Možná zazní i vánočně laděné písně 😉


18. 12. 2016 17:00
soukromý klub Genius noci

INGRID JAMES QUARTET

Ingrid James je jednou z nejlepších australských jazzových zpěvaček současnosti. Kromě svého rodného kontinentu se těší popularitě v USA kde natáčí desky a spolupracuje například s Ericem Marienthalem či v Anglii kde vystupuje ve věhlasných klubech Ronnie Scotts a Pizza Express. Kritici si cení kombinace barvy jejího hlasu s perfektní intonací a hlavně prožitkem který svým zpěvem zprostředkuje publiku. Má na kontě mnoho vydaných cd a tisíce koncertů po celém světě. 

Na jejím českém turné jí doprovodí trio kytaristy Libora Šmoldase, který už ve svých třiatřiceti letech poznal koncertní pódia na čtyřech kontinentech a ve světových metropolích jako New York, Washington, Sydney, Peking, Istanbul, Vídeň, Berlín, Denver, Milán, Filadelfie, Brisbane nebo Londýn. Na autentické varhany Hammond se představí Jakub Zomer, jehož popularita u českého jazzového publika neustále stoupá. Na bicí bude hrát stálice české jazzové scény Tomáš Hobzek, jeden z nejvytíženějších bubeníků u nás.

Více info na plakátě a na našich facebookových stránkách


13. 11. 2016 17:00
soukromý klub Genius noci

Výborný Trio

Instrumentální kapela z Českých Budějovic hraje ve stylu jazz, funky, latin...

Více info na plakátě a na našich facebookových stránkách


7. 10. 2016 20:00
soukromý klub Genius noci

Akce mimo pivovar

LSD Fest

Hudební festival k 10. výročí Letní sborové dílny v Lomnici nabídne pestrý pěvecký program. Během festivalu vystoupí pěvecké sbory, sólisté a vokální skupiny. Těšit se můžete také na českou nejlepší acapellu SKETY a šestnáctičlenný československý jazzový bigband Cotatcha Orchestra. Více se dozvíte na webových stránkách www.lsdlomnice.cz nebo na facebooku.  

Při poslechu budete moci poprvé veřejně ochutnat ovesné pivo Genius noci. 


5. – 8. 7. 2017 
Náměstí Palackého v Lomnici